ימים א-ה : 20:00 - 08:00
ימי ו׳ 8:00-14:00
זמינות 24 שעות

תפריט
תפריט

סוכות אבלים לשבעה

סוכות אבלים היא התקן שהייה איכותי אשר מספק לדייריו הרגשה של בית. הוא עשוי מבד PVC עבה ומבודד היטב המספק לכם הגנה תרמית ממזג האוויר בחוץ. השכרת סוכות אבלים נותנת לכם את כל מה שאתם צריכים בשביל לשהות במהלך אירוע אבל של שבוע ימים ללא קושי ולספק את כל צרכיכם במהלכו.

בחירת דגם סוכת האבלים הרצוי

הדגם הרצוי נקבע על פי כמות האורחים והשוהים הקבועים שצפויה לפקוד את המתקן. ישנם אוהלים ל- 10 איש וישנם אוהלים ל- 100 איש ויש המון אופציות ביניים ל- 30-80 איש לבחירתכם. אם אינכם בטוחים, או שצפויה להגיע כמות שלא הוזכרה כאן, תמיד תבחרו באוהל מעט יותר גדול ולא באוהל מעט יותר קטן ממה שאתם חושבים, על מנת להבטיח מקום לכל באי השבעה.

זה מה שאתם מקבלים בשירות השכרת סוכת אבלים

התקנת סוכת אבלים אשר נבחרה על ידיכם. ההתקנה כוללת בנייה מלאה, חיבור לתשתית תאורה חיצונית בדמות שרשרת מנורות מסביב לאוהל, חיבור מכשירי חשמל נדרשים כמו מיחמי מים חמים והטמעת רהיטים באוהל: שולחנות וכסאות. ניתן להזמין מוצרים נוספים כמו מקרר שדה, מזגן נייד או מצנן חוץ, תנור חימום, ועוד ולהסדיר את התקנתם ברחבת הפנים של האוהל.

פתרונות שהייה אלטרנטיביים

זה לא סוד שהשוק מציע פתרונות שהייה אלטרנטיביים ליושבי שבעה כמו אוהלים מבדי-מעטפת קלים, או שירותי אספקת אוהלים בלבד ללא מוצרים נלווים והתקנה. במקרה הראשון אתם מסתמכים על מוצר שהוא מט לנפול, בייחוד במזג אוויר קשה עם רוחות חזקות.

חומר הייצור היחיד שיכול להתחרות ב- PVC הוא דראלון, אבל גם הוא ניחן בחוסר יציבות והתבדרות הרבה יותר ממנו. מה שבטוח, אוהלי פוליאסטר או לייקרה לא מומלץ לקחת למגורים של שבוע ימים. הם לא מבודדים תרמית ובחורף הם לא יחזיקו מעמד.

סוכות אבלים להשכרה מבית אוהלי נועם

אוהלי נועם מספקים סוכות אבלים להשכרה מחומרי ייצור איכותיים ובעיצוב של בית אמתי. אוהלי נועם יספקו לכם את כל המוצרים הנלווים להתקן המגורים הארעי, לרבות שולחנות, כסאות ואמצעי קירור, חימום ואוורור. אם אתם מחפשים מוצר טוב באמת – השכירו סוכת אבלים של אוהלי נועם!

Call Now Buttonחייגו - 054-8472012